Verschillende thema's wisselden elkaar af: van Amsterdam Oost tot Oost in het algemeen met vragen over oa. het Verre Oosten, Midden Oosten en het voormalige Oostblok. De Amsterdam Oost ronden bracht vragen over het stadsdeel, de Oostelijke Eilanden, Ajax aan de Middenweg en wijk Jeruzalem. De muziek uit Oost ging over Ciske de Rat en een oude voetbalkraker van Johan Cruijff.
Tussendoor kregen deelnemers twee uitdagende plaatjesrondes voorgeschoteld. Een blad vol foto's van gebouwen in Oost vroeg om scherpe ogen en lokale kennis. Terwijl het Badhuis door veel teams werd herkend, bleek het raden van de Gendthallen een pittige opgave. De ronde met portretten van personen uit het Oosten liet de hersenen kraken met foto's van Indira Gandhi en Imelda Marcos.
De quiz bracht een unieke mix van creativiteit en gezelligheid. Niet alleen feitenkenners kwamen aan hun trekken. Ook buurtliefhebbers die vooral voor de sfeer meededen, genoten met volle teugen. Er vielen mooie prijzen te winnen, allemaal beschikbaar gesteld door ondernemers uit Oost. Van dineren bij Yangon Delight, The Social Hub of koffie drinken bij TSU Pastries of Harvey tot sportieve uitjes bij Peakz Padel en de Jaap Edenbaan. Elk prijsje droeg bij aan de buurtgevoelens die de avond typeerden. Het team Oost West Thuis Best kregen een heerlijk notenpakket van Let's get Nuts van de Dappermarkt.
Na acht rondes spanning eindigde Oost Bruist op een mooie derde plaats met 67 punten. De Provincialen* grepen nét naast de winst met 69 punten en De Rode Baron kroonde zich tot kampioen met een indrukwekkende 71 punten.
Een avond die alles in zich had: spanning, plezier en vooral een mooie verbinding met Oost. De vraag rijst nu al: wanneer komt de volgende editie?